Зачарована Десна

Сплав по Десні — активний відпочинок поблизу Києва

Літо, сонце, спека. Душне та галасливе місто й робота, робота, робота… Компанія «Екстрим Тур» пропонує відпочити від міських пейзажів, поспіху та суєти робочих буднів та провести активно час. «Зачарована Десна» — це не просто сплав, це справжнісінький водний похід та чудові вихідні на Десні біля Києва. І ви можливо здивуєтеся, але є прекрасні мальовничі краєвиди та незаймана людиною природа всього за кілька десятків кілометрів від Києва. Не потрібно нічого бронювати, не потрібні візи та закордонні паспорти, не потрібно далеко їхати, спеціально готуватися чи купувати спорядження. «Зачарована Десна» – це чудові вихідні й усього за годину їзди від Києва. Просто зателефонуйте нам і не забудьте взяти крем від засмаги.

Індивідуальні тури проводимо у будь-які дати для груп від 15 осіб.

Програма туру

День 1

9:00
Збір групи біля метро Мінська (або офісу Вашої компанії). Посадка в автобус та переїзд до старту.

10:00
Прибуття на місце сплаву, перевдягання, інструктаж по правилах безпеки, розбивка на екіпажі, початок сплаву. Неспішний сплав зі спогляданням навколишніх пейзажів та зупинками для купання на білосніжних піщаних косах. Тривалість сплаву – 2-3 години залежно від швидкості руху групи та погодних умов.

14:00
Закінчення сплаву, відпочинок, купання. Тімбілдинг, квест, командні ігри, гриль-меню тощо (за додаткову оплату).

19:00-20:00

Виїзд до Києва

600 грн.

У вартість входить:
  • Організація та проведення заходу;
  • Прокат Рафтів, байдарок та рятувальних жилетів;
  • Робота інструкторів;
  • Групова аптечка.
У вартість не входить:
  • Пікнік (шашлик, гриль-меню) .
  • Оренда та доставка намету, столів та стільців.
  • Проїзд «Київ–річка– Київ» – від 250 грн/чол.
  • Для корпоративних груп вартість подорожі прораховується індивідуально.

Зачарована Десна – давня слов’янська історія, незвичайна географія та первозданна природа

Назва річки походить від древньослов’янського слова «десна», що означає «права рука». Насправді це ліва притока Дніпра. Але вгору до гирла річки розселялися стародавні слов’яни, і для них це була звичайно права притока. Називалися ці племена  сіверяни. Саме слово «десна» слов’янами швидше за все запозичено від балтського «дієна» – «права», оскільки на той час північні землі України населяли племена балтів. У VI–VII століттях вони розселилися на берегах Десни та заснували багато міст та монастирів.

Десна – глибока, місцями глибина сягає 17 м. Навесні вона чудово розливається, а коли сходить вода, в руслі намиваються піщані коси та мілини – чудові дикі пляжі з чистим піском.

Вода в Десні – одна з найчистіших серед річок України, а її природний фонд — один із найбільш незахоплених промисловістю. Уздовж її берегів збудовано безліч санаторіїв, і це відома рекреаційна зона. Також вздовж правого берега розташований Мезинський Національний природний парк або, як його часто називають , «Мезинська Швейцарія».

На території парку зберіглося багато озер та стариць (ділянок старого русла), у тому числі найвідоміше озеро Хатинь. Біля Мезина знаходиться археологічна пам’ятка — Мезинська палеолітична стоянка, вік якої за оцінками археологів близько 20 тис. років. А на території парку – близько 50 пам’яток археології.

Не дарма Олександр Довженко назвав Десну зачарованою. Десна – дуже красива річка. Її русло звивається, береги потопають у зелені. Мальовничі панорами захоплюють дух. За поворотом часто виявляється невеликий піщаний пляж чи коса. Води самі несуть рафт – веслувати практично не потрібно.

Водний тур вихідного дня «Зачарована Десна» від компанії «Екстрим Тур»

Рафтинг на помірних водах Десни просто ідеально підходить для тих, хто вперше сплавляється або для сімейного відпочинку з дітьми за Києвом. Відмінний варіант для корпоративного рафтингу з елементами тімбілдінгу.

Маршрут добре продуманий і нудно точно не буде. Це сплав найбільш мальовничими і несподіваними місцями Десни. Досвідчений інструктор навчить усіх керувати плавзасобом, а також правилам техніки безпеки. Також усі охочі можуть послухати тренінг від інструктора про виживання в дикій природі та набути корисних навичок.

Під час стоянок на березі буде можливість скупатися в річці та позасмагати на диких піщаних пляжах та косах. Можна буде пограти у спортивні ігри та ігри на воді. Увечері всіх збере вечеря, приготована на багатті та вечірні посиденьки біля затишного багаття.

Для організованих груп від 8 чол. можлива організація виїзду в будь-який зручний для вас день.